Tenisová romance skončila. Kvitová se rozešla se Štěpánkem

29. dubna 2014 09:06 - Praha

Konec tenisové lásky, nejznámější český sportovní pár posledních měsíců už k sobě nepatří! Petra Kvitová se rozešla s Radkem Štěpánkem. Něco přes rok vydržela jejich láska, teď už jdou české hvězdy z kurtů každá svou cestou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Je to pravda," cituje Kvitovou Blesk. Vztah začal před více než rokem poté, co se rozsypalo Štěpánkovo manželství s Nicole Vaidišovou.

Rozchodu nic nenasvědčovalo, pětatřicetiletý Štěpánek si před nedávnem pochvaloval souznění se čtyřiadvacetiletou Kvitovou. Náročný turnajový program rozhodně ale nepřál tomu, aby spolu trávili více času. A tak se potkávali spíše rodiče obou, jako tomu bylo v případě nedávného Fed Cupu v Ostravě, kde svorně fandili Kvitové při boji s Italkami.

„Skloubit kariéru vrcholového tenisty s partnerským životem je někdy prostě nemožné," přidala hráčka vysvětlení překvapivého konce tenisové romance.

„Radek s Petrou zůstávají dál přátelé a budou se navzájem podporovat," řekl Karel Tejkal z agentury Česká sportovní, která má oba sportovce pod svými křídly.

Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.