Živě

Svatba nebude! McIlroy se rozešel s Wozniackou

21. května 2014 12:13 - Londýn

Z dalšího chystaného sportovního manželství sešlo. Bývalé světové jedničky tenistka Caroline Wozniacká a golfista Rory McIlroy se nakonec spolu před oltář nepostaví. Hvězdný pár se na Silvestra v Sydney zasnoubil a chystal svatbu, ale severoirský hráč nyní oznámil rozchod.

 

Profimedia.cz

"Problém je ve mně. Když o víkendu došlo na svatební pozvánky, došlo mi, že nejsem připravený na všechny věci, které manželství obnáší," uvedl v prohlášení pětadvacetiletý golfista, kterého od čtvrtka čeká turnaj BMW PGA Championship ve Wentworthu.

"Ukončit vztah, který byl tak důležitý pro oba, se nikdy nedá jednoduše. Přeji Caroline, aby byla šťastná a děkuji jí za celé ty krásné časy," dodal McIlroy.

S Wozniackou tvořili pár od roku 2011. Oběma hvězdám se v poslední době ve sportu nedařilo. McIlroy po velmi úspěšném roce 2012 loni nevyhrál ani jeden turnaj. Dánská tenistka v minulé sezóně zvítězila jen na malém turnaji v Lucemburku, ve světovém žebříčku je momentálně na 14. místě.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.