Rubriky:

Tenis

Živě

Kvitová rozehraje sezónu v Číně, kde na podzim zářila

22. listopadu 2014 13:20 - Šen-čen

Tenistka Petra Kvitová zahájí příští sezónu na turnaji v čínském Šen-čenu. Dvojnásobná wimbledonská šampiónka bude mít možnost navázat na triumfy své velké kamarádky Li Na, která vyhrála oba dosavadní ročníky Shenzhen Open. „Li Na patří k mým nejbližším přátelům a vím, že tu v posledních dvou letech vyhrála. Říkala, jak fajn to v Šen-čenu je," uvedla Kvitová pro internetové stránky WTA Tour.

 

Petr Horník, Právo

„Li Na patří k mým nejbližším přátelům a vím, že tu v posledních dvou letech vyhrála. Říkala, jak fajn to v Šen-čenu je," uvedla Kvitová pro internetové stránky WTA Tour.

Na čínské půdě získala dosud poslední turnajový titul, když v září zvítězila ve Wu-chanu. Týden nato byla ve finále v Pekingu. „V Číně se mi vždycky líbilo a letos se mi tam náramně dařilo. Tamní fanoušci mě vždycky hodně podporují, o to radši tam hraju," řekla čtvrtá hráčka světa.

Turnaj v Šen-čenu se bude hrát od 4. ledna.

ČTK

Eurosport 6:2, 6:3 Sie, Strýcová - Krejčíková, Siniaková 6:2, 6:3   konec
20200129T04:00:00+0100
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová
Krejčíková, Siniaková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.