Rubriky:

Tenis

Program French Open: Berdych bude hrát s Ferrerem o čtvrtfinále

30. května 2016 06:35 - Paříž

Tenista Tomáš Berdych bude hrát dnes se španělským soupeřem Davidem Ferrerem o postup do čtvrtfinále French Open na kurtu Suzanne Lenglenové. K zápasu nastoupí jako třetí v pořadí, program na druhém největším dvorci začne v 11:00 SELČ.

 

Michel Euler, ČTK/AP

Sedmý nasazený Berdych byl ve čtvrtfinále antukového grandslamu třikrát, naposledy se mu to povedlo předloni a nejlépe došel před šesti lety do semifinále. S turnajovou jedenáctkou Ferrerem má ze vzájemných zápasů mírně negativní bilanci 6:8, naposledy na začátku května na Masters v Madridu zvítězil český tenista po dvou vyrovnaných setech 7:6, 7:5.

V pondělí se budou také dohrávat dva zápasy 4. kola ženské dvouhry přerušené kvůli dešti. Před utkáním Berdycha s Ferrerem se pokusí dokončit nadějně rozehraný duel turnajová dvojka Agnieszka Radwaňská, jež vede nad Bulharkou Cvetanou Pironkovovou 6:2, 3:0.

Pondělní program tenisového grandslamového turnaje French Open (začátky v 11:00):
Kurt Philippea Chatriera:
Goffin (12-Belg.) - Gulbis (Lot.)
Djokovič (1-Srb.) - Bautista (14-Šp.)
S. Williamsová (1-USA) - Svitolinová (18-Ukr.)
V. Williamsová (9-USA) - Bacsinszká (8-Švýc.)
Kurt Suzanne Lenglenové:
Granollers (Šp.) - Thiem (13-Rak.)
dohrávka Pironkovová (Bulh.) - A. Radwaňská (2-Pol.)
Ferrer (11-Šp.) - Berdych (7-ČR)
Suárezová (12-Šp.) - Putincevová (Kaz.)
Bertensová (Niz.) - Keysová (15-USA)
Kurt č. 1:
dohrávka Halepová (6-Rum.) - Stosurová (21-Austr.).
ČTK

Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.