Tenis

Živě

Karolína Plíšková je po triumfu ve Stuttgartu hráčkou měsíce

4. května 2018 18:20 - Londýn

Česká tenistka Karolína Plíšková vyhrála tradiční anketu o hráčku měsíce. V dubnovém hlasování fanoušků na webu tenisové organizace WTA dostala šampiónka ze Stuttgartu přednost před dvěma soupeřkami, které také vyhrály turnaj: vítězkou z Charlestonu Kiki Bertensovou a Garbiňe Muguruzaovou, jež se dočkala v Monterrey.

Murat Marijan, ČTK

V únoru ovládla anketu o hráčku měsíce Petra Kvitová, neboť vyhrála turnaje v Petrohradu a Dauhá a úspěšná byla i ve Fed Cupu. Přemožitelku během úspěšné série Kvitová nenašla ve 14 zápasech v řadě.

Šestadvacetiletá rodačka z Loun Plíšková v neděli ve Stuttgartu vybojovala desátý titul v kariéře a první letošní. Na antuce v Porsche Areně navázala na vydařené fedcupové vystoupení, neboť před turnajem pomohla českému týmu k postupu do finále.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.