US Open by mohli tenisté odehrát v Indian Wells

25. dubna 2020 15:12 - New York

Letošní ročník tenisového US Open by se z New Yorku, který těžce zasáhla pandemie koronaviru, mohl přestěhovat do Indian Wells. Napsal to španělský list Marca.

 

Twitter@josemorgado

Indian Wells kvůli koronaviru přišlo o březnový turnaj, který je považován za nejprestižnější tenisovou akci po grandslamech. Město v kalifornské poušti disponuje zázemím, které by umožnilo uspořádat i grandslamový turnaj.

V areálu je 29 kurtů s tvrdým povrchem včetně 23 osvětlených. Centrkurt má kapacitu 16 100 míst a je druhou největší tenisovou arénou po Stadionu Arthura Ashe ve Flushing Meadows, dějišti US Open.

Tenisová sezona se letos nerozběhne, myslí si Kvitová. A co domácí turnaje?

Newyorský grandslam se má hrát 31. srpna až 13. září. Jeho pořadatelé se nechali slyšet, že by rádi turnaj zorganizovali i s diváky.

Bude muset rozvážet pizzu. I tenisový trenér je bez peněz. Hvězdná hráčka mu odmítá platit

Ve státě New York si koronavirus vyžádal už přes 16 tisíc obětí.

ČTK

Časová osa: US Open 2021

Filtr článků - US Open


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • US Open - ženy
  • US Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..