Rubriky:

US Open

Kolem US Open byl jeden pozitivní na koronavirus, není to hráč

18. srpna 2020 18:46 - New York

Jeden člověk z uzavřeného okruhu lidí, kteří se starají o přípravu tenisového US Open, měl pozitivní test na koronavirus. Nejedná se o hráče, doplnila Americká tenisová asociace (USTA). Celkem už bylo v souvislosti s chystaným grandslamovým turnajem provedeno 1400 testů, všechny ostatní byly negativní.

 

Twitter@christophclarey

Nakažený člověk nemá žádné příznaky a musí zůstat minimálně deset dní v izolaci. Nyní se trasují jeho kontakty, aby se rozhodlo o případné další karanténě.

Netradičně teprve druhý grandslam sezony, který by měl začít 31. srpna, provázejí mimořádná opatření. Na jeho organizaci i řízení se bude podílet přesně vymezený a zúžený okruh lidí, například čárové rozhodčí nahradí technologie. Všichni tenisté budou muset absolvovat testy před odletem do Spojených států amerických a jednou až dvakrát týdně budou testováni i na místě. Denně jim bude měřena teplota.

Muguruzaová kvůli kotníku přijde o první turnaj v New Yorku

ČTK

Časová osa: US Open 2020

Filtr článků - US Open


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.

Podsekce:

   
  • US Open - ženy
  • US Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..