Pět českých tenistů včetně Krejčíkové s Vondroušovou rozehraje US Open

30. srpna 2021 06:54 - New York

Pět českých tenistů dnes rozehraje grandslamové US Open. Marie Bouzková si vyzkouší atmosféru hlavní arény Arthura Ashe, v níž se utká s obhájkyní titulu Naomi Ósakaovou z Japonska. Premiéra v hlavní soutěži dvouhry newyorského turnaje čeká vítězku z Roland Garros Barboru Krejčíkovou, v první den se do hry dostanou i Markéta Vondroušová a jediný český zástupce v mužské dvouhře Jiří Veselý. Představí se také Tereza Martincová v duelu s loňskou finalistkou Viktorií Azarenkovou z Běloruska.

 

Aaron Doster, Reuters

Bouzková nastoupí proti čtyřnásobné grandslamové šampionce Ósakaové nejdříve v úterý v 1:30 SELČ. Duel Martincové s Azarenkovou je naplánován až jako poslední v pořadí, Veselý naopak program na kurtu č. 7 v 17:00 SELČ zahájí duelem s Kevinem Andersonem z JAR. Krejčíková s Vondroušovou mají své zápasy naplánovány shodně jako třetí. Osmá nasazená Krejčíková se utká s australskou kvalifikantkou Astrou Sharmaovou, stříbrnou olympijskou medailistku z Tokia Vondroušovou čeká Elena-Gabriela Ruseová z Rumunska.

ČTK

Časová osa: US Open 2021

Filtr článků - US Open


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • US Open - ženy
  • US Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..