Hlavní obsah
Národní liga
Sparta B - Varnsdorf 1:2
Fotbalisté Varnsdorfu porazili rezervu Sparty na jejím hřišti a opustili sestupové příčky
Národní liga
Olomouc B - Vyškov 1:0
Fotbalisté Vyškova prohráli v Olomouci, mohou přijít o vedení v druhé lize
Národní liga
Varnsdorf - Dukla 0:1
Fotbalisté Dukly vyhráli ve Varnsdorfu a ztrácejí jen bod na vedoucí Vyškov
Souhrn:
2023/24
Souhrn z výsledků:
Včera | 20. kolo | Varnsdorf | - | Líšeň | Varnsdorf - Líšeň | 1 : 1 | ||
17.3.2024 | 19. kolo | Sparta B | - | Varnsdorf | Sparta B - Varnsdorf | 1 : 2 | ||
16.3.2024 | 19. kolo | Táborsko | - | Jihlava | Táborsko - Jihlava | 2 : 1 | ||
16.3.2024 | 19. kolo | Vlašim | - | Prostějov | Vlašim - Prostějov | 2 : 1 | ||
16.3.2024 | 19. kolo | Líšeň | - | Opava | Líšeň - Opava | 3 : 0 | ||
16.3.2024 | 19. kolo | Kroměříž | - | Příbram | Kroměříž - Příbram | 0 : 2 | ||
16.3.2024 | 19. kolo | Dukla | - | Žižkov | Dukla - Žižkov | 1 : 0 | ||
16.3.2024 | 19. kolo | Chrudim | - | Brno | Chrudim - Brno | 3 : 1 |
Souhrn z tabulek:
Pořadí Poř. | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Dukla Praha | 19 | 11 | 4 | 4 | 32 : 20 | 37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | MFK Vyškov | 19 | 10 | 5 | 4 | 32 : 20 | 35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Táborsko | 19 | 8 | 7 | 4 | 22 : 16 | 31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | SK Líšeň | 20 | 7 | 7 | 6 | 22 : 22 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | FC Zbrojovka Brno | 19 | 8 | 3 | 8 | 26 : 23 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | FC Sellier&Bellot Vlašim | 19 | 6 | 9 | 4 | 24 : 21 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | MFK Chrudim | 19 | 7 | 6 | 6 | 31 : 30 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | 1. FK Příbram | 19 | 9 | 2 | 8 | 21 : 22 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | FC Vysočina Jihlava | 19 | 7 | 5 | 7 | 29 : 26 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | SK Sigma Olomouc B | 19 | 8 | 2 | 9 | 24 : 30 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Slezský FC Opava | 19 | 7 | 4 | 8 | 20 : 21 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | AC Sparta Praha B | 19 | 6 | 5 | 8 | 27 : 29 | 23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | FK Varnsdorf | 20 | 4 | 9 | 7 | 30 : 33 | 21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Hanácká Slavia Kroměříž | 19 | 6 | 3 | 10 | 18 : 27 | 21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | FK Viktoria Žižkov | 19 | 5 | 4 | 10 | 27 : 33 | 19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | 1. SK Prostějov | 19 | 5 | 3 | 11 | 23 : 35 | 18 |
Souhrn z kalendáře:
zítra | 18 : 00 | 20. kolo | Opava | - | Kroměříž | Opava - Kroměříž | Vsadit | ||||
zítra | 18 : 00 | 20. kolo | Jihlava | - | Dukla | Jihlava - Dukla | Vsadit | ||||
zítra | 18 : 00 | 20. kolo | Příbram | - | Vlašim | Příbram - Vlašim | Vsadit | ||||
zítra | 18 : 00 | 20. kolo | Brno | - | Sparta B | ČT sport | Brno - Sparta B | Vsadit | |||
30.3. | 10 : 15 | 20. kolo | Vyškov | - | Táborsko | Vyškov - Táborsko | Vsadit | ||||
30.3. | 10 : 30 | 20. kolo | Prostějov | - | Chrudim | Prostějov - Chrudim | Vsadit | ||||
31.3. | 10 : 15 | 20. kolo | Žižkov | - | Olomouc B | Žižkov - Olomouc B | Vsadit | ||||
6.4. | 10 : 15 | 21. kolo | Chrudim | - | Jihlava | Chrudim - Jihlava | Vsadit |
Postranní panel
Reklama
Postranní panel
Reklama