Rubriky:

Odjinud

Útoku psa se ubránila, pak ale zasáhla panička!

14. ledna 2019 08:16 - Oakland

Hodně běžkyň a běžců se nerado setkává se psy. Navíc když jsou na volno, bez náhubku a jsou zuřiví a útoční. Celá tahle noční můra se vším všudy se zhmotnila jednoho rána jisté americké běžkyni v parku, kde trénovala. Psovi se ubránila, aniž by ji pokousal. Co se ale stalo potom, určitě neuhádnete!

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Velký pes dostal od běžkyně zásah pepřovým sprejem, a tak vyklidil scénu. Jeho panička ovšem byla jiného názoru, a tak iniciativu svého psa převzala. Není známo, zda běžkyni pepřový sprej už došel, nebo jej nestačila použít. Jisté ale je, že útočící majitelku psa pepř zastavit nemohl.

Kousnul mě do zadku! stěžuje si nový evropský rekordman

Na stezce regionálního parku v kalifornském Oaklandu tak došlo k opravdovému boji ženy proti ženě. Majitelka psa začala běžkyni bít a následně ji i pokousala. Šokovaná běžkyně ovšem stačila ještě natočit jak útočnici, tak jejího psa na video ještě dříve, než opustili místo činu. Na těle jí zatím začaly krvácet rány.

https://www.facebook.com/regionalparkspd/posts/1925613244215275

Policie video ihned zveřejnila i s fotografií ošklivého zranění s prosbou široké veřejnosti o pomoc při identifikaci dotyčné. Mezitím soud vydal příkaz k zadržení útočnice a brzy vyšlo najevo, že zuřivý pes má ještě zuřivější paničku, 19letou známou firmu z Oaklandu. Policie jí ihned zarezervovala celu ve věznici. Její právník už stačil učinit veřejné prohlášení, že jeho klientka jednala v sebeobraně. Čelit bude obvinění z ublížení na zdraví.

kü, Sport.cz

Byli jste sami někdy při běhu napadeni psem?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 únor 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce