Rubriky:

Odjinud

Budete slintat! Chutnější boty jste ještě neviděli

30. března 2018 08:00 - Praha

Kdyby si tahle maratonka stoupla před kouzelné zrcadlo a položila onu pohádkovou otázku, kdo je v zemi zdejší i na světě nejsladší, orosené zrcadlo by se zmohlo jen na krátké přitakání: Vy, královno! Americký výrobce sportovní obuvi předvedl nečekanou a doposud nevídanou fúzi – ve spolupráci s řetězcem cukráren vypustil do světa botu, která je tak sladká, že se do ní snad doopravdy i zakousnete.

 

saucony.com

Chutnou a limitovanou novinku společnými silami uvedli v život Dunkin' Donuts a Saucony. Model Kinvara 9 je věnován nadcházejícímu maratonu v Bostonu. Ale jako by snad ještě mnohem víc byl věnován všem milovníkům sladkých hříchů. Jeho design totiž věrně napodobuje donut s malinovou polevou a posypem. Abyste opravdu okusili, co je Pavlovův reflex skutečně zač, prodávají se boty v krabici, která vypadá úplně stejně jako krabice ze známého řetězce kavárno-pekáren.

Umělec vytváří sportovní obuv z rýže a lososa

Z obuvnického pohledu jde o nejoblíbenější, odlehčený model Saucony pro běžce s neutrálním došlapem. Vaše chuťové buňky ovšem nenajdou odpočinutí ani poté, co boty z krabice vybalíte a krabici vytřídíte do odpadu – na vložce se skví lákavý kelímek kávy. A inspiraci zrnky kávy najdete při bližším pohledu i na samotném logu výrobce na svršku boty. Maratonky si můžete podle gusta dochutit třemi různými sadami tkaniček, které najdete přibalené v krabici. Prostě hříšná bota od začátku až do konce.

Pokud svůj den nejraději začínáte ranním výběhem, dobrou kávou a něčím sladkým, je pro vás tahle bota osudová. Bohužel bude omezený počet donutových kecek v prodeji pouze ve Spojených státech. Ale třeba vám je pošlou. Zbytek sportovního světa doufá, že Dunkin' Donuts nenaváže spolupráci i s dalšími výrobci. Sport by se nám v takovém případě mohl zvrhnout do úplně jiných podob...

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 únor 2020 březen 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce