FC Turín - Atalanta 3:0FC Turín přejel Bergamo, Zima zůstal pouze na lavičce

Fotbalisté FC Turín porazili v dohrávce 14. kola italské ligy Bergamo 3:0 a v tabulce se posunuli na desáté místo. Obránce David Zima zůstal v týmu vítězů jen na lavičce. Osmá Atalanta prohrála potřetí z posledních čtyř zápasů a na vítězství čeká od konce října. Dvěma góly se na výhře domácích podílel kolumbijský útočník Duván Zapata, který v klubu hostuje právě z Bergama.

Fotbalisté FC Turín se radují z branky do sítě Bergama

Nejprve Zapata poslal svůj tým do vedení střelou z blízkosti ve 22. minutě. Po přestávce zvýšil na 2:0 Paraguayec Antonio Sanabria z pokutového kopu, který rozhodčí nařídil po zásahu VAR. Zapata pak skóre uzavřel v páté nastavené minutě po přihrávce Nikoly Vlašiče, který mu připravil i úvodní branku.

Italská fotbalová liga - 14. kolo:
FC Turín - Bergamo 3:0 (22. a 90.+5 Zapata, 56. Sanabria z pen.).