Chicago - Cleveland 108:103Satoranský poprvé chyběl v základní sestavě. Z pozice náhradníka pomohl k výhře

Tomáš Satoranský poprvé chyběl v základní sestavě Chicaga, ale z pozice náhradníka pomohl Bulls ukončit sérii tří porážek. K domácí výhře nad Clevelandem 108:103 přispěl pěti body i asistencemi a osmi doskoky. Český rozehrávač během téměř 29 minut na hřišti proměnil dvě ze sedmi střel včetně jedné trojky a měl devět plusových bodů.

Basketbalista Chicaga Bulls Tomáš Satoranský (31) a Alfonzo McKinnie z Clevelandu Cavaliers.

Satoranského místo v základní pětce poprvé v sezoně zabral Coby White a nasbíral 20 bodů. Bulls získali 22. vítězství, čímž vyrovnali svou bilanci z minulého ročníku NBA. Ve vyrovnaném utkání vedli až o 10 bodů, necelou minutu a půl před koncem ale Cavaliers snížili na pouhé dva body. Závěr si však domácí pohlídali šestkami, pomohly jim i soupeřovy ztráty.

Výsledky NBA:
Chicago - Cleveland 108:103 (za domácí Satoranský 5 bodů, 8 doskoků, 5 asistencí)
Golden State - LA Clippers 107:131
Houston - Minnesota 117:111
Indiana - Boston 111:114
LA Lakers - Brooklyn 102:104
Memphis - Orlando 115:120
Portland - Phoenix 121:105
San Antonio - Dallas 119:109
Washington - New York 122:115