Hlavní obsah

Legendární zápasník: S Conorem se zachází podle jiných pravidel

13. 1. 2022 17:02

Populární i kontroverzní zápasník Conor McGregor usilovně pracuje na svém návratu do klece, který by se měl odehrát během letošního roku. Stále pravděpodobněji se v médiích hovoří o tom, že by hned při svém návratu mohl dostat titulový zápas. Této informace se okamžitě chytil bývalý šampion dvou divizí UFC Daniel Cormier, podle kterého se s McGregorem zachází tak trochu jinak.

Foto: UFC

Conor McGregor se přibližuje k návratu do klece. Půjde hned do titulového zápasu?Foto: UFC

Článek

McGregorovi předchozí rok vůbec nevyšel. Nejen, že si připsal dvě porážky, ale během té poslední si zlomil nohu, kvůli které se již několikátý měsíc neobjevil v kleci. Ir však usilovně pracuje na vytouženém návratu, dle některých informací by to mohlo být v řádu několika měsíců. A pochopitelně se ihned začalo spekulovat o tom, proti komu by se hvězdný Ir představil.

Ve hře je totiž i okamžitá bitva o pás lehké váhy, který aktuálně střeží Charles Oliveira. Pro něj se podle všeho nabízejí pouze dvě jména, a sice Justin Gaethje a již zmiňovaný Conor McGregor. A právě případné nasazení druhého jmenovaného do přímé bitvy o titul vyvolalo řadu rozporuplných reakcí. Jedna strana se těší na tento pikantní duel, ta druhá pro změnu spekuluje nad tím, že se s Irem zachází podle jiných pravidel. V této souvislosti se vyjádřil také již bývalý zápasník Daniel Cormier.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Daniel "DC" Cormier (@dc_mma)

„Upřímně řečeno, opravdu si myslím, že ohledně Conora existují jiná pravidla. Lidem se to nemusí líbit a mohou to nenávidět. Pokud je ale zdravý a začne se společně s Oliveirou špičkovat, což vyvolá zájem fanoušků, dokážu si představit, že k tomu zápasu dojde. Naštvalo by to ale hodně lidí. V konečném důsledku to nebude poprvé, kdy to bude o penězích," vyjádřil se bývalý šampion dvou divizí UFC.

A pozadu nezůstal ani prezident UFC Dana White, který dokonce přiznal, že zvažuje nasazení McGregora do přímé bitvy o titul s Charlesem Oliveirou. Jedná se totiž o zaručeně lákavější možnost, která by navíc vydělala mnohem víc peněz. Irský zápasník je sice v žebříčku lehké váhy až devátý, přesto má na kontě osm z deseti nejprodávanějších PPV všech dob UFC. Peníze, které díky němu organizace vydělala, jsou doslova nesrovnatelné s jakýmkoliv jiným zápasníkem.

Nabízí se tedy otázka. Postaví se Oliveirovi kandidát číslo jedna Justin Gaethje? Nebo prezident UFC přistoupí na sledovanější partii, ve které bude hrát roli i Conor McGregor? Pakliže by nevyšla ani jedna varianta, zajisté je tu ještě někdo třetí.

Reklama

Sdílejte článek