Hlavní obsah

Zabijte se! Obávaný bijec se pustil do svých „fanoušků“

10. 1. 2022 17:48

Tohle trochu přepískl. Obávaný UFC zápasník Kamaru Usman nevstoupil do nového kalendářního roku zrovna ukázkově. Nejednalo se sice o porážku v kleci, ale o kontroverzní výrok, který pronesl na sociální síti. Nigerijec totiž vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal, aby se udusili a zabili. Svým výrokem ovšem nechtěně naštval i své příznivce a měl co dělat, aby celou situaci vysvětlil.

Foto: Spencer Kyte

Kamaru Usman (vlevo) v prvním souboji proti Colbymu Covingtonovi.Foto: Spencer Kyte

Článek

Tohle by čekal málokdo. Kalich trpělivosti zřejmě přetekl. Šampion veltrové váhy Kamaru Usman sice naposledy v kleci zápasil v listopadu loňského roku, nyní si za cíl vybral úplně někoho jiného. A sice své nenávistné fanoušky, kterým skrze sociální sítě poslal jasný vzkaz. Jenomže to Nigerijec trochu přepískl, což posléze pochopil i on sám.

„Kdokoli sledujete můj příběh, uduste se prosím. Sotva začal rok 2022 a váš život se soustředí na životy ostatních," znělo na sociální síti. Následně Nigerijec zveřejnil ještě jeden příspěvek. „Lepší bude, když se zabijete. Bavíte se sledováním mého života, ne svého," napsal Usman, který příspěvek zakončil emotikonem zvednutného prostředního prstu. Nigerijec tak nechtěně naštval i své příznivce.

A co vlastně vyvolalo tuto nemilosrdnou reakci? Usman měl zkrátka plné zuby nenávistných „fanoušků", kteří ho dle jeho slov sledovali za jediným cílem, a sice kritiky. Nigerijec se o pár hodin později ke kontroverznímu výroku vyjádřil a objasnil, co ho k němu vedlo.

„Dovolte mi to vysvětlit. Byly čtyři hodiny ráno, bylo to hodně nevhodně a očividně špatně napsané. Nechte mě to přeformulovat pro toho hejtra. Ty víš, kdo jsi. Jste tu jeden nebo možná dva, kteří neustále sledujete mé příběhy, abyste měli co kritizovat. Uduste se. Říkám, abyste se udusili. Ale pro mé skutečné fanoušky – miluju vás, vždycky jsem si vás vážil," objasnil Usman situaci na sociální síti.

Reklama

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •