Hlavní obsah

Vše je jinak! Bratr Tysona Furyho se s kontroverzní celebritou neutká

7. 12. 2021 9:42Aktualizováno 7. 12. 2021 14:26

Přesně čtrnáct dní dělilo od ostře sledovaného boxerského souboje mezi Jakem Paulem a Tommym Furym. Očekávaný souboj se ovšem neuskuteční, druhý jmenovaný totiž ze zápasu odstoupil. Kontroverznímu Paulovi se ovšem bleskově našla náhrada, kterou je MMA zápasník Tyron Woodley, se kterým se utkal již v srpnu. Nyní boxerský svět tedy čeká odveta. Ta se uskuteční 18. prosince na Floridě.

Foto: Jason Miller/Getty Images

Jake Paul (vlevo) dokázal porazit Tyrona Woodleyho. Nyní se chystá odveta.Foto: Jason Miller/Getty Images

Článek

Na souboj mezi Tommym Furym a Jakem Paulem se mnozí těšili. Nejprve se spekulovalo o tom, proč prvně jmenovaný ze zápasu odstoupil, posléze sám Fury celou situaci vysvětlil.

"Věřte mi, že jsem absolutně zdrcen, že do této bitvy nemůžu nastoupit. V přípravě jsem si zlomil žebro a následně jsem chytil bakteriální infekci, lékaři mě do boje nepustili," vysvětlil Tommy Fury pro talkSPORT.

Mladší bratr známějšího Tysona Furyho měl přitom být nejtěžší zkouškou v kariéře kontroverzního youtubera Paula. Už několik týdnů před avizovaným zápasem padala hodně ostrá slova a na vyřizování účtů si oba brousili pěsti.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Tyron Woodley (@twooodley)

Paul však smutnit nemusí. Poměrně rychle byla domluvena náhrada. Tváří v tvář se mu podruhé během posledního půl roku postaví velezkušený MMA zápasník Tyron Woodley, který má o motivaci postaráno. První souboj dopadl lépe pro čtyřiadvacetiletou internetovou celebritu, která vyhrála na body. Zároveň to znamenalo, že si udržela neporazitelnost.

Exhibiční zápas ovšem okořenila poměrně netradiční sázka. Poražený si totiž musel vytetovat nápis „I Love" se jménem soupeře. A byl to právě Woodley, který slib dodržel a nápis si nechal vytetovat na prostředníček levé ruky. Fotku poté zveřejnil na svém Instagramu, kde zároveň dodal „Miluju tě synku. Teď pojď a vychutnej si ten výprask, protože jsem slyšel, že máš řeči na starší."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Tyron Woodley (@twooodley)

I proto si Woodley dělal zálusk na odvetu a nyní má jedinečnou šanci. K celé situaci se vyjádřil také zápasníkův manažer Malki Kawa, který dodal, že Woodley je nadšený, že má možnost odvetného zápasu, který si podle jeho slov zaslouží. Oficialitu zápasu posléze potvrdil také devětatřicetiletý veterán slavné UFC.

A také nyní je o co hrát. Woodley má mít údajně ve smlouvě ujednaný bonus ve výši 500 tisíc dolarů (zhruba 11,3 milionu korun), pokud Jakea ukončí knokautem.

Reklama

Sdílejte článek