Hlavní obsah

Blafák, bum, prásk a hotovo. Penaltový duel Sparty s Black Angels byl jednoznačný

2. 2. 2022 16:44

Florbalová utkání mezi pražskými celky Acema Sparta Praha a Black Angels bývají poměrně na ostří nože. Rivalové z hlavního města si na hřišti nenechají volný centimetr a souboje o body do tabulky Livesport Superligy mívají obrovský náboj. Nyní na sebe oba celky narazily ve třetím pokračování dovednostní soutěže Penalty Shot Battle. Byl vypjatý i duel šikovných rukou s brankářským postřehem? Podívejte se na video.

Florbalový Penalty Shot Battle: Sparta vs. Black AngelsVideo: Český florbal

 
Článek

Za Black Angels se jako exekutor samostatných nájezdů představil aktuálně nejproduktivnější hráč Andělů Jakub Boček. Jako brankář do souboje se Spartou nastoupil Daniel Körber, který má dle vlastních slov chytání nájezdů ve velké oblibě.

Jako zástupce Sparty, která je aktuálně na čtvrtém místě tabulky probíhajícího ročníku Livesport Superligy, se do branky postavil jeden z nejzkušenějších brankářů soutěže Martin Beneš. Ten je členem reprezentace České republiky a z mistrovství světa ve Finsku si loni přivezl bronzovou medaili. Jeho parťákem byl třiadvacetiletý Marek Zouzal.

Další díl Penalty Shot Battlu můžete očekávat v neděli 6.2. kdy se mezi sebou utkají superligová mužstva Otrokovic a Brna.

Soutěžní seriál Skill Contest s podtitulem Penalty Shot Battle navazuje na první ročník dovednostní soutěže, který se uskutečnil během loňské sezony Livesport Superligy. V něm se utkali vybraní zástupci každého z mužstev nejvyšší tuzemské florbalové soutěže mužů. V letošním ročníku se koncept soutěže pozměnil a týmy mezi sebou soupeří v atraktivním penaltovém rozstřelu. Z úvodních sedmi kol vzejde celkem sedm postupujících mužstev, které postupují do osmifinále.

Mužstva, která nepostoupila z úvodních kol mají ovšem šanci na divokou kartu. Tu mohou získat díky hlasům fanoušků ve speciálním hlasování. To se spustí po odvysílání všech úvodních soubojů, což bude na konci února 2022. Dále bude Penalty Shot Battle pokračovat klasickým systémem „pavouka" až do finále, které určí vítěze.

Reklama

Související témata:
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •