Němeček zařídil čtyřmi góly výhru Střešovic v České Lípě

Česká Lípa

Florbalisté Tatranu Střešovice zvítězili v dohrávce 5. kola superligy v České Lípě 12:7, po třech odehraných zápasech mají na kontě plný počet bodů a posunuli se na třetí místo. Pražané rozhodli až ve třetí třetině, kterou vyhráli 6:1.

Ilustrační foto.

Čtyřmi góly zazářil v dresu vítězů obránce Ondřej Němeček, čtyřmi body za jednu branku a tři asistence přispěl hostů k úspěchu také další zadák Martin Pánek.

Tatran sice vedl už v 15. minutě 3:0, ale domácí ve druhé třetině stav otočili a celkem čtyřikrát v dalším průběhu vedli. Mezi 43. a 48. minutou ale obrátili skóre na 10:7 Filip Langer, Němeček, Martin Šindelář a Milan Meliš. Výsledek ještě dovršil dalšími dvěma góly Němeček.

Tipsport superliga florbalistů - dohrávka 5. kola:
Česká Lípa - Tatran Střešovice 7:12 (1:3, 5:3, 1:6)
Branky: 17. P. Procházka, 22. Jirsa, 23. Hřebřina, 27. Krajcigr, 33. Vlček, 35. Kopič, 41. Mlejnek - 36., 46., 55. a 58. O. Němeček, 14. a 48. Meliš, 8. P. Novotný, 15. Mühlfait, 33. Sládeček, 34. Pánek, 43. Langer, 47. Šindelář.