Stránský zařídil čtyřmi góly výhru florbalistů Liberce v České Lípě 8:4

Česká Lípa

Florbalisté Liberce vyhráli v předehrávce 7. kola superligy v České Lípě 8:4 a po třetím vítězství z posledních čtyř zápasů se posunuli na 8. místo před Chodov. Pěti body za čtyři branky a jednu asistenci zazářil Šimon Stránský. Česká Lípa zůstala se dvěma body z šesti zápasů dvanáctá.

Ilustrační foto.

Duel hraný na zimním stadionu před 404 diváky domácí dobře začali a v 18. minutě vedli po brankách Lukáše Mlejnka, Ondřeje Kopiče a Jaromíra Ekla 3:0. Na konci první třetiny ale načal obrat Stránský, který pak ve 49. minutě dovršeným hattrickem zvýšil už na 5:3. Výhru už Liberec nepustil.

Livesport superliga florbalistů - předehrávka 7. kola:
FBC Česká Lípa - FBC Liberec 4:8 (3:1, 0:3, 1:4)
Branky: 3. Mlejnek, 6. Kopič, 18. Ekl, 55. Slaný - 20., 35., 49. z tr. střílení a 60. Stránský, 27. Smutný, 32. Klucho, 56. Jakub Kopecký, 57. Weiner.