Bayern - Wolfsburg 2:0Bayern ani podruhé nezaváhal, o výhře rozhodl již po poločase

Fotbalisté Bayernu porazili ve druhém kole německé bundesligy doma Wolfsburg 2:0 dvěma góly v prvním poločase a vyhráli tak i druhý zápas ligové sezony. Úřadující mistři vedou tabulku o skóre před Dortmundem.

Fotbalisté Bayernu Mnichov se radují z branky

První branku vstřelil v 33. minutě ranou zpoza vápna Musiala. Druhý gól bavorského klubu přidal "hokejovou" tečí před malým vápnem Müller. Domácímu Manému videorozhodčí neuznal další dvě branky kvůli ofsajdu, nejprve ve 20. a následně v 73. minutě.

Ve věku 19 let a 169 dní se stal Musiala nejmladším německým hráčem v historii, který nastřílel v bundeslize alespoň 14 branek. Rychlejší byl pouze Angličan Jadon Sancho, jemuž se to podařilo ve věku 19 let a 145 dní.