Bochum - Bielefeld 2:1Bielefeld prohrál v Bochumi a přiblížil se sestupu

Vlastním gólem z 89. minuty podlehli fotbalisté Bielefeldu v německé lize v Bochumi 1:2 a přiblížili se sestupu. Jejich pád do druhé nejvyšší soutěže může už v neděli kolo před koncem zpečetit Stuttgart v případě překvapivého vítězství na hřišti už jistého mistra Bayernu Mnichov.

Fotbalisté Bielefeld po prohraném utkání bundesligy v Bochumi

Bielefeld nevyhrál už deset ligových zápasů. Nepomohlo mu ani nedávné odvolání trenéra Franka Kramera, místo kterého vede mužstvo kouč brankářů Marco Kostmann.

V Bochumi se povedlo hostům rychle odpověděl na Polterův úvodní gól, když se v 35. minutě trefil Nilsson. Naději na bodový zisk sebral Bielefeldu nešťastný zásah amerického obránce Bella. Arminia utrpěla sedmou porážku z posledních deseti zápasů v německé lize.