Bochum - Mohuč 2:2Fotbalisté Bochumi a Mohuče jsou i po vzájemném duelu bez výhry

Fotbalisté Bochumi a Mohuče zůstali v bundeslize i po vzájemném utkání stále bez výhry. Předehrávka 9. kola skončila 2:2, domácí tým dvakrát ztratil vedení, podruhé v šesté nastavené minutě. Mohuči zisk třetího bodu v ročníku nepomohl ze dna tabulky, Bochum si připsala pátou remízu a v neúplné tabulce má o bod víc než předposlední Kolín nad Rýnem.

Souboj hráčů v zápase Bochum - Mainz

Domácí se ujali vedení gólem svého nejlepšího střelce a autora třetí branky v sezoně Kevina Stögera z penalty za faul na Kevena Schlotterbecka, který potvrdil videorozhodčí. Právě obránce Schlotterbeck se po změně stran nechtěně zasloužil o vyrovnání, poté co se od něj odrazil míč do vlastní sítě po nepřesné křížné střele Anthonyho Caciho, ale osm minut před koncem sám poslal Bochum znovu do vedení. Z poslední akce zápasu ale dělbu bodů zařídil povedenou a opět tečovanou střelou zpoza velkého vápna Tom Krauss.

Německá fotbalová liga - 9. kolo:
Bochum - Mohuč 2:2 (21. Stöger z pen., 82. Schlotterbeck - 59. vlastní Schlotterbeck, 90.+6 Krauss)