Frankfurt - Augsburg 3:1Fotbalisté Frankfurtu porazili v přímém souboji o poháry Augsburg

Fotbalisté Frankfurtu porazili v předehrávce 30. kola německé ligy 3:1 Augsburg a pojistili si šesté místo v tabulce znamenající účast v pohárové Evropě. Hráči Eintrachtu vítězstvím uctili památku klubové legendy Bernda Hölzenbeina, jenž zemřel v pondělí. Před zápasem se na počest mistra světa z roku 1974 držela minuta ticha.

Fotbalisté Frankfurtu se radují z branky

Hosté sice po brance Rubena Vargase vyhráli první poločas, po přestávce však skóre otočili Fáres Čaibí, Hugo Ekitiké a Umar Marmúš. Šestý Frankfurt tak sedmému Augsburgu odskočil už na šest bodů.

Německá fotbalová liga – 30. kolo:
Eintracht Frankfurt – Augsburg 3:1 (55. Čaibí, 61. Ekitiké, 90.+5 Marmúš – 13. Vargas).