Kaloč pomohl Kaiserslauternu gólem do semifinále Německého poháru

Fotbalista Filip Kaloč se gólově prosadil hned ve třetím zápasu po příchodu do Kaiserslauternu a týmu pomohl k postupu do semifinále Německého poháru. V dnešním čtvrtfinálovém duelu dvou druholigových zástupců Kaiserslautern porazil Herthu Berlín 3:1.

Filip Kaloč (vlevo) v akci během čtvrtfinále Německého poháru.

Ostravský záložník zamířil do Kaiserslauternu na jarní hostování v polovině ledna a v novém působišti už stihl odehrát dva ligové zápasy. I do třetího proti Herthě nastoupil v základní sestavě a před více než 74.000 diváků na olympijském stadionu v Berlíně zvýšil v 69. minutě vedení svého týmu už na 3:0. Hertha korigovala skóre až v první minutě nastavení.