Článek
Hned po příchodu do Edenu dostal přezdívku Fun Din Dung odkazující na asijského šikulu v kultovním seriálu Okresní přebor. Hašioka se stal oblíbencem fanoušků, nezkazil srandu ani v kabině.
Ve Slavii se ale výrazně neprosadil. Hráč s 12 starty za japonské reprezentační „áčko“ velká očekávání nenaplnil. Za Slavii nastoupil pouze do 14 soutěžních zápasů, v lize jen do osmi duelů.
Přesto ho čeká stěhování do elitní soutěže.
Dvanáctý celek uplynulého ročníku německé ligy si vyhlédl Hašioku jako náhradu za ukrajinského pravého obránce Juchyma Konoplju, který si krátce po svém příchodu do Borussie ze Šachtaru Doněck v přípravném zápase vážně poranil koleno.
Hašioka strávil jarní část minulé sezony na hostování v Gentu. Do Slavie přišel před rokem z anglického Lutonu a podepsal smlouvu do června 2029.










