Bielefeld

Fotbalovou parádu předvedl v duelu třetí německé ligy mladý útočník Arminie Bielefeld Dennis Mast. Dvaadvacetiletý talent disponuje skvělou technikou - ve složité situaci na malém vápně totiž usměrnil míč do sítě parádní patičkou a dočkal se svého čtvrtého gólu v sezóně.

Gól německého fotbalisty Dennise Masta patičkou.

Hráči Bielefeldu se v 68. minutě řítili do protiútoku. Perfektně načasovaná přihrávka z pravé strany mířila přesně na Masta, zabránit jí nedokázal ani jeden ze zadáků Wehenu Wiesbaden, který ve skluzu míč těsně minul. Koncovka už vypadala jednoduše, vždyť domácí útočník byl sám na malém vápně.

Jenže míč šel mladému Němci trochu na paty, takže nestačilo obligátní nastavení placírky. Mast i tak vymyslel geniální zakončení - svoji levačku nechal nataženou a patičkou vstřelil vedoucí gól Arminie. Bielefeld šel do vedení, ale o těsný náskok o osm minut později přišel. Celek ze Severního Porýní-Vestfálska zůstal i po remíze 1:1 v tabulce třetí.