Hlavní obsah

Další facka v přípravě. Sparta prohrála s třetiligovým soupeřem

14. 11. 2018 14:57Aktualizováno 14. 11. 2018 15:25

Zahrát si s třetiligovým soupeřem a zvednout si během reprezentační přestávky trochu sebevědomí? Kdepak, fotbalistům pražské Sparty přípravné duely během podzimu nejdou. V září podlehli 1:3 na Vltavínu a nyní pro změnu prohráli 0:1 s Benešovem, jedenáctým týmem ČFL. Letenští sice prakticky celý druhý poločas odehráli na polovině soupeře, překvapivou porážku ovšem neodvrátili.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Golgol Mebrahtu ze Sparty se proti Benešovu neprosadil.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Reprezentanti odjeli, trenér Zdeněk Ščasný dal v přípravném zápase příležitost zejména hráčům z juniorky a těm, kteří v poslední době tolik nenastupují. Proti Benešovu si tak v tréninkovém centru na Strahově zahráli například Václav Dudl či Ondřej Novotný. Mladíky doplnili zkušenější hráči jako Vukadinovič, Costa, Vatajelu nebo Wiesner. Do branky se postavil Milan Heča.

Největším pozitivem pro Spartu je, že ve druhém poločase se poprvé od květnového zranění kolena dostal na hřiště také útočník Václav Drchal.

V závěru se na hřiště dostal také dorostenec Ondřej Hapal, jeden ze synů nedávného kouče Sparty a nyní trenéra slovenské reprezentace.

Přípravné fotbalové utkání:
Sparta Praha - Benešov 0:1 (0:1)
Branka: 14. Švantner.
Sestava Sparty: Heča - Wiesner, Štetina (46. Plechatý), Costa - Vukadinovič, Novotný (62. Drchal), Ch. Frýdek (84. Hapal), Chervak (62. Šimáček), Dudl (46. Flak), Vatajelu (46. Plavšič) - Mebrahtu. Trenér: Ščasný.

Reklama

Související témata:
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?