Hlavní obsah

Penaltový žolík poděkoval Spartě a rozloučil se s fanoušky! Hodně štěstí do budoucna, napsal

3. 6. 2023 13:23

Vypadá to, že je konec. Hostování australského fotbalisty Awera Mabila na Letné má sice mistrovskou tečku, všechno ale naznačuje, že účinkování účastníka mistrovství světa nebude pokračovat. „Děkujeme @acsparta_cz za zážitky posledních měsíců, ve kterých jsem mohl pomoci získat další titul pro klub a užil si náklonnost neuvěřitelné fanouškovské základny. Byla to pýcha nosit tento dres. Hodně štěstí vám všem do budoucna! #šampionizLetné," napsal na sociálních sítích sedmadvacetiletý hráč.

Má zůstat Awer Mabil ve fotbalové Spartě? Příspěvek z pořadu PřímákVideo: Sport.cz

 
Článek

Na Spartu přišel s vizitkou šikovného fotbalisty, moc šancí ale v rudém dresu nedostal. Přesto byl u zásadních momentů, které Spartě pomohly k mistrovskému titulu. Proměnil dvě klíčové penalty v závěru duelu v Liberci, další pak zařídil v závěru derby se Slavií. Teď se ale podle vyjádření hráče na sociálních sítích cesty Mabila s mistrovským klubem rozejdou.

Už dříve se v pořadu Přímák na Sport.cz vyjádřil bývalý trenér a sportovní ředitel Sparty Zdeněk Ščasný na adresu rodáka z Keni v tom smyslu, že by o jeho služby dále neusiloval. „Ale těmi penaltovými momenty Spartě vrátil důvěru, co mu dala," uvedl expert.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Awer Bul Mabil (@awermabil10)

Reklama

Související témata: