Hlavní obsah

Vzkaz sparťanského nováčka Mejdra fanouškům: Štve nás to, ale věřím, že se to zlomí

Sparťanští fanoušci ze startu nové sezony rozhodně nemohou být nadšení. Vyřazení z Konferenční ligy norským Vikingem, prohra v prvním ligovém kole se Slovanem Liberec, vlastní gól, vyloučení Jana Kuchty za šlápnutí na hlavu belgického gólmana... to není moc důvodů k radosti. Zklamaní jsou i sami hráči. K nelehké situaci se vyjádřil i obránce Letenských Jan Mejdr. „Makáme na 100 %, věřím, že se to zlomí,“ říká.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Jan Mejdr ze Sparty Praha po utkání 2. předkola Konferenční ligy.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Obránce Mejdr přišel do Sparty před novou sezonou z Hradce Králové. Jeho přestup byl možná o něco peprnější, jelikož si ho ještě předtím pozvala Slavia do VIP lóže v Edenu, aby společně s Adamem Vlkanovou sledoval její zápas se Slováckem. Proto se tedy začalo spekulovat o tom, že jeho kroky povedou spíše k sešívaným.

Nakonec tedy zakotvil u letenských rivalů, u kterých zatím nezažívá nejpovedenější období. Vyjádřil se k němu i na svých sociálních sítích. „Vzhledem k tomu, že sociální sítě patří k mému životu, tak jsem vždycky bojoval s tím, kdy je vhodná doba na to sdílet určité věci, když život nejde podle Vašeho plánu," začal svůj příspěvek.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Magician (@jan.mejdr)

„Nechci se totiž schovat pod kámen a zase vylézt až bude slunce na obloze," pokračoval s tím, že to, co se aktuálně ve Spartě děje, je v podstatě součást procesu. V létě odešla velká opora Letenských v podobě Adama Hložka, přišel nový trenér, ale vedení zůstává k nelibosti některých fanoušků stejné.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Magician (@jan.mejdr)

Sedmadvacetiletý obránce však dal fanouškům naději. „Věřím, že se to zlomí. Vždycky to tak bylo, když makáte na 100 %," uvedl s tím, že ví, jak jim fanoušci v ochozech pomáhají a to, že je na hřišti se spoluhráči zklamou, ho, stejně jako celý tým, štve nejvíc.

Od fanoušků v komentářích se jeho slova shledávají víceméně s pozitivními reakcemi. „Honzo, časem si to sedne. Věříme tobě i celému týmu. ACS," neztrácí například víru jeden z příznivců.

Reklama

Související témata: