Příbram - Slavia B 1:2Příbram ve druhé lize podlehla poslední Slavii B a počtvrté za sebou prohrála

Fotbalisté Příbrami v dohrávce 22. kola druhé ligy doma podlehli poslednímu B-týmu pražské Slavie 1:2 a nevyužili šanci posunout se do čela tabulky. Středočeši prohráli počtvrté za sebou a i v druhém utkání pod novým trenérem Karlem Krejčím. Ze čtvrtého místa tabulky ztrácejí tři body na vedoucí Karvinou.

Fotbalisté slávistického béčka oslavují gól..

U Litavky to od začátku nevypadalo, že proti sobě hrají aspirant na postup a poslední tým tabulky. Slávistická rezerva nepouštěla domácí do větších šancí a v nastavení první půle otevřela skóre díky Šubertově umístěné střele zpoza šestnáctky.

Příbramskému týmu se nedařilo ani po změně stran. V 72. minutě přidal druhý gól hostů Singhateh z penalty. Chvíli nato snížil Wágner, ale víc už domácí nestihli. "Béčko" Slavie zvítězilo po šesti kolech a na první nesestupovou pozici mu chybí bod.

22. kolo druhé fotbalové ligy:
Příbram - Slavia Praha B 1:2 (0:1)
Branky: 75. Wágner - 45.+3 Šubert, 72. Singhateh z pen. Rozhodčí: Rouček - Slavíček, Arnošt. ŽK: Fišl, Stropek - Šmiga, Hájek, Pech. Diváci: 942.