Sparta B - Prostějov 4:0Rezerva Sparty rozdrtila Prostějov

Fotbalisté Sparty B v 17. kole druhé ligy rozdrtili Prostějov 4:0 a posunuli se na 11. místo tabulky. Hanáci zůstali poslední. Úvodní dvě branky letenské rezervy v prvním utkání jarní části sezony dal člen širšího kádru A-týmu Michal Ševčík.

Pražané na Žižkově rozhodli už v úvodní čtvrthodině. Ševčík nejprve v sedmé minutě otevřel skóre tvrdou střelou po zemi a za dalších osm minut poslal odražený balon do horního rohu branky. V závěru sparťané přidali ještě dvě pojistky. V 85. minutě se po chvíli na trávníku z dorážky prosadil střídající Michl a poté z dálky Penxa. Letenská rezerva v druhé lize potřetí za sebou zvítězila.

17. kolo druhé fotbalové ligy:
Sparta Praha B - Prostějov 4:0 (2:0)
Branky: 7. a 15. Ševčík, 85. Michl, 87. Penxa. Rozhodčí: Volek - Líkař, Malimánek. ŽK: Uhrinčať, Šiler, Ševčík, Ševínský, Okeke - Bartolomeu, Malec. Diváci: 531.