Most - Táborsko 2:1Táborsko prohrálo v Mostě a Hradec ho sesadil z čela tabulky

Fotbalisté Hradce Králové porazili v 18. kole druhé ligy doma Třinec 3:1 a posunuli se do čela tabulky. Sesadili z něj Táborsko, které dnes po dvanáctizápasové sérii bez porážky prohrálo 1:2 v Mostě a na první příčku ztrácí jeden bod.

Hradec vyhrál na Třincem především zásluhou Malinského. Domácí záložník se poprvé trefil po individuální akci v 17. minutě a druhou přidal hned po přestávce. Třinec sice snížil, ale výhru hostům pojistil z penalty patnáctým gólem nejlepší střelec soutěže Vaněček.

Protože vítězství posunulo Hradec do čela tabulky, Táborsko o pár hodin později nastoupilo v Mostě s vědomím, že musí bodovat. To se ale hostům, kteří naposledy prohráli v pátém kole ve Frýdku-Místku, nepodařilo.

Po bezbrankovém prvním poločase sice poslal Táborsko do vedení Vukadinovič, domácí ale zápas otočili. Po hodině hry vyrovnal z dorážky Surynek a vítěznou branku dal dvě minuty před koncem Jiří Procházka.