PSG - Lens 2:1Fotbalisté Lille se udrželi v čele francouzské ligy, PSG porazil Lens

Paříž

Fotbalisté Lille v 35. kole francouzské ligy porazili deváté Nice 2:0 a udrželi se v čele tabulky o bod před Paris St. Germain. PSG zdolal pátý Lens 2:1 a v Ligue 1 vyhrál počtvrté za sebou.

Lille otevřelo skóre ve 13. minutě zásluhou Yilmaze, po změně stran zvýšil další turecký reprezentant Celik. Olympique vyhrál čtvrté z posledních pěti kol.

Pařížané, kteří nastoupili bez zraněného kanonýra Mbappého, poslal do vedení v 33. minutě Neymar. Po téměř hodině hry zvýšil po rohu brazilského útočníka kapitán Marquinhos. Vzápětí snížil Ganago, ale na víc se už hosté nezmohli. PSG se výhrou naladil na úterní semifinálovou odvetu Ligy mistrů na hřišti Manchesteru City, který v prvním duelu v Parku princů zvítězil 2:1.

"Vždycky jsem optimistický. Myslíme si, že Mbappé proti City nastoupí, ale rozhodneme se až před zápasem," řekl pro Canal+ trenér PSG Mauricio Pochettino.