Nice - Remeš 2:1Fotbalisté Nice se díky výhře nad Remeší vrátili na druhé místo tabulky

Fotbalisté Nice porazili v 15. kole francouzské ligy 2:1 Remeš a vrátili se na druhé místo tabulky před Monako. OGC nadále ztrácí čtyři body na vedoucí Paris Saint-Germain, který vyhrál už osm zápasů za sebou.

Nice v minulém kole utrpělo v Nantes první porážku sezony, dnes ale potvrdilo domácí úspěšnost. Od Junise Abdilhamída v 78. minutě Nice inkasovalo teprve druhý gól na vlastním stadionu v ročníku, ale čtyři minuty nato nachytal Jéremie Boga nepříliš prudkou střelou z hrany velkého vápna hostujícího brankáře a rozhodl.

Francouzská fotbalová liga - 15. kolo:
Nice - Remeš 2:1 (55. Laborde, 82. Boga - 78. Abdilhamíd)
Clermont - Lille 0:0
Mety - Brest 0:1 (75. Le Douaron)
Štrasburk - Le Havre 2:1 (21. Emegha, 90.+7 Sylla - 49. Salmier)
Lyon - Toulouse 3:0 (25., 29. a 80. Lacazette)
Lorient - Marseille 2:4 (41. Faivre, 52. Mendy - 9. a 42. Aubameyang, 3. Mbemba, 33. Balerdi)