Lyon poprvé ve francouzské lize vyhrál

Fotbalisté Lyonu ve 12. kole francouzské ligy vyhráli v Rennes 1:0 a připsali si první vítězství v soutěži. Domácí hráli od páté minuty bez vyloučeného Douého, jenž tvrdě došlápl podrážkou na Tagliafica. V 67. minutě rozhodl po Kumbediho centru hlavou O'Brien. Irský obránce se v dresu Lyonu trefil poprvé od letního přestupu z Crystal Palace.

Fotbalista Lyonu Alexandre Lacazette během utkání proti Metám.

Olympique, který v polovině září převzal místo odvolaného Laurenta Blanca jiný mistr světa Fabio Grosso, zůstal i přes zisk premiérových tří bodů v tabulce poslední. Na příčky zaručující záchranu ztrácí pět bodů. Rennes prodloužilo sérii bez výhry na pět zápasů a je třinácté.