Ondrášek poprvé po návratu do Wisly skóroval a pomohl k remíze s Poznaní

Útočník Zdeněk Ondrášek se poprvé střelecky prosadil po svém zimním návratu do polské fotbalové ligy. Sedminásobný reprezentant vstřelil jediný gól Wisly Krakov při domácí remíze 1:1 s Lechem Poznaň. Ondrášek vydržel na hřišti 89 minut, celý zápas odehráli jeho spoluhráči Michal Frydrych a Matěj Hanousek.

Zdeněk Ondrášek se vrátil do Wisly Krakov.

Třiatřicetiletý útočník, který ve Wisle působil už mezi lety 2015 až 2019, otevřel skóre v 43. minutě. Ondrášek si počkal na hranici vápna na přihrávku do druhé vlny a poslal míč technickou střelou levačkou o tyč do branky.

Wisla ale na první jarní vítězství nedosáhla a zůstává na sestupové pozici. Favorizovaný druhý tým soutěže vyrovnal na konci sedmiminutového nastavení, kdy bývalý plzeňský záložník Ba Loua připravil gól pro Miliče.