Trabzon

Kvůli výtržnostem fanoušků se v pondělí nedohrál zápas turecké ligy mezi lídrem soutěže Fenerbahce Istanbul, za který nastoupil obránce Michal Kadlec, a domácím Trabzonsporem. Před koncem prvního poločasu rozhodčí duel za stavu 1:0 pro favorizované hosty předčasně ukončil.

Řádění fanoušků v duelu meziTrabzonsporem a Fenerbahce.

Fenerbahce poslal do vedení ve 23. minutě nigerijský útočník Emmanuel Emenike, jehož jméno se v roce 2011 objevilo v rozsáhlé korupční kauze v tureckém fotbale, ale později byl obvinění zproštěn.

Příznivci Trabzonsporu, který je v tabulce sedmý se ztrátou 17 bodů na Fenerbahce, začali fotbalistům istanbulského celku nadávat do podvodníků a házeli na ně různé předměty včetně cihel.

Zasažen byl Emenike a také brankář Volkan Demirel, jehož trefila světlice, která mu propálila dres. V deváté nastavené minutě prvního poločasu sudí duel raději ukončil.

Fenerbahce je v čele tabulky o tři body před Galatasarayem a má nedohraný zápas k dobru.