Hlavní obsah

Džungli projasnil exsparťanův slalom. Trumfne ho rarita přes celé hřiště?

14. 11. 2017 15:47

Nebál se před časem promluvit, že středočeské soutěže jsou často pěkná džungle. Teď ji bývalý ligový hráč, který v mládeži patřil Spartě, projasnil originální brankou. Proto kandiduje v dalším dílu populární ankety o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu. Hitparáda nabízí také kuriózní souhru přes celé hřiště či drzou patičku, zakončení prudká i pohotová...

Radek ŠelichaVideo: Fortuna Gól snů

 
Článek

Jakub Nový

Patrik Valenta

Daniel Klimeš

Václav Vorasický

Josef Petlička

Vítězem ankety za první listopadový víkend se stal Radek Mynář z FC Horky nad Jizerou.

A už je tady další díl nového projektu Fortuna Gól snů, který zahrnuje soutěže od ČFL po krajské přebory.

Fortuna Gól snů - 2. listopadový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Radek Šelicha (TJ Klíčany) - Vystřelit z hranice šestnáctky? Kdepak, muž s bilancí 157 zápasů a 19 gólů v první lize si ve středočeském přeboru raději střihl slalom mezi obránci a jisté zakončení po zemi!
Jakub Nový (TJ Slavoj Žihle) - S Aritmou nakoukl do divize, teď válí v plzeňském přeboru. Trefa 21letého útočníka je chválou pohotovosti. Dostal přihrávku spíš na paty, přesto brejk efektně korunoval.
Patrik Valenta (FK Litoměřicko) - S Pardubicemi si zahrál pohár na Spartě, Teplicím dal i gól. Teď se 21letý záložník blýskl v ČFL. Obléhání šestnáctky rázně ukončil křižnou bombou přesně k tyči!
Daniel Klimeš (FK Hořovicko) - Zahrál si i ČFL, teď 18letý záložník korunoval v divizi A kouzlo nechtěného. Stoper v tísni uhasil útok soupeře odkopem přes celé hřiště, pak už stačilo jen přehodit gólmana...
Václav Vorasický (FK Neratovice-Byškovice) - Prošel i Mladou Boleslaví, od svých začátků obdivoval Thierryho Henryho. Záložník s přezdívkou Woras často trénuje nůžky, teď v divizi B ale zaperlil drzou patičkou!
Josef Petlička (Sportovní Sdružení Ostrá) - Přímý kop od postranní čáry? Žádný centr, ale přímá rána, za kterou se gólman jen podívá... Autorem v divizi B je obdivovatel Ryana Giggse, který prošel Spartou i Bohemkou.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

A tady už je nová šestice uchazečů o váš hlas.

Fortuna Gól snů - 2. listopadový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Radek Šelicha (TJ Klíčany)
9,5 %
Jakub Nový (TJ Slavoj Žihle)
4 %
Patrik Valenta (FK Litoměřicko)
12,8 %
Daniel Klimeš (FK Hořovicko)
3,5 %
Václav Vorasický (FK Neratovice-Byškovice)
11,7 %
Josef Petlička (Sportovní Sdružení Ostrá)
58,5 %
Celkem hlasovalo 1586 čtenářů.

Reklama

Sdílejte článek