Villarreal - Atlético 1:2Atlético zvítězilo na hřišti Villarrealu gólem v závěru

Fotbalisté Atlética Madrid ve 30. kole španělské ligy zvítězili 2:1 na hřišti Villarrealu a posunuli se na čtvrté místo tabulky o dva body před Bilbao. V 87. minutě rozhodl svým premiérovým gólem v ligové sezoně střídající záložník Saúl Ňíguez.

Hráči Atlétika Madrid se radují z branky.

Atlético poslal do vedení v deváté minutě Witsel, který se trefil už při výhře 3:1 v prvním vzájemném duelu v listopadu. Po změně stran srovnal Sörloth, v závěru ale Saúl po třech minutách na hřišti přízemní střelou zajistil svému týmu tři body a posun na příčku zajišťující účast v Lize mistrů.

Villarreal doma neporazil dnešního soupeře pošesté v řadě a po druhé ligové porážce za sebou je na desátém místě.