Real Madrid - Espaňol 3:1Fotbalisté Realu Madrid otočili v lize zápas s Espaňolem

Fotbalisté Realu Madrid otočili ve 25. kole španělské ligy zápas s Espaňolem Barcelona. O obrat se postarali Brazilci Vinícius Júnior a Eder Militao a druhý tým tabulky se po vítězství 3:1 přiblížil na šest bodů k vedoucí Barceloně, jež se v neděli představí v Bilbau.

Fotbalisté Realu Madrid otočili ve 25. kole španělské ligy zápas s Espaňolem Barcelona a mohli slavit.

Real v předchozích dvou kolech uhrál jen remízy a dnes už v osmé minutě inkasoval. Nejlepší střelec hostů Joselu se po centru dostal ke střele ve vápně a z voleje přesně trefil horní roh branky bezmocného Courtoise. Favorit ale výsledek otočil ještě v prvním poločase.

Nejprve po individuálním průniku přesně vystřelil Vinícius, pár minut před přestávkou se hlavou prosadil Militao. V druhém dějství mířil nad Kroos, o pár minut později trefil Rodrygo z přímého kopu břevno. Ve třetí minutě nastavení potvrdil výhru "Bílého baletu" Asensio.

Španělská fotbalová liga - 25. kolo:
Real Madrid - Espaňol Barcelona 3:1 (22. Vinícius Júnior, 39. Militao, 90.+3 Asensio - 8. Joselu),
Elche - Valladolid 1:1 (90.+6 Tete Morente - 4. Larin),
Celta Vigo - Vallecano 3:0 (51. a 85. Aspas, 52. vlastní Ciss)
Valencie - Pamplona 1:0 (74. Kluivert)