Slovan Bratislava v předkole fotbalové Ligy mistrů podlehl doma 1:2 Haifě

Fotbalisté Slovanu Bratislava v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů prohráli na svém hřišti 1:2 s Maccabi Haifa. Závěr duelu odehrál český záložník Jaromír Zmrhal, jenž v 87. minutě nahradil v domácí sestavě Lukáše Pauscheka.

Jaromír Zmrhal ze Slovanu Bratislava na starším snímku.

Na takřka vyprodaném Tehelném poli padly všechny branky v úvodní čtvrthodině. Izraelští šampioni se ujali vedení v páté minutě, kdy útočník Pierrot zakončil pohlednou akci na jeden dotyk. Ve 13. minutě srovnal hlavou po rohovém kopu bývalý sparťanský záložník Kucka, záhy ale odpověděl výstavní ránou zpoza vápna Saba.

Slovan v pátém utkání v předkolech poprvé prohrál. Odveta je na programu příští týden v úterý.

V nemistrovské části 3. předkola Panathinaikos na svém hřišti udolal 1:0 Marseille a glasgowští Rangers doma porazili 2:1 Servette Ženeva.

Úvodní utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů:
Mistrovská část:
Slovan Bratislava - Maccabi Haifa 1:2 (1:2).
Nemistrovská část:
Panathinaikos Atény - Marseille 1:0 (0:0)
Glasgow Rangers - Servette Ženeva 2:1 (2:1)

PSG - Dortmund dnes 21 : 00
20240507T21 : 00:00+0200
PSG vs. Dortmund
PSG
Dortmund

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.