Švýcarsko - Španělsko 0:1Španělsko vyhrálo ve Švýcarsku, rozhodl Sarabia

Španělští fotbalisté zvítězili v elitní skupině Ligy národů ve Švýcarsku 1:0 a posunuli se na druhé místo v tabulce před Česko, které v souběžně hraném duelu prohrálo v Portugalsku 0:2. Utkání v Ženevě rozhodl ve 13. minutě Pablo Sarabia.

Reprezentanti Španělska se radují z úvodní branky utkání Ligy národů proti Švýcarsku.

Španělsko poprvé v soutěži zvítězilo a ideálně se naladilo na nedělní domácí souboj s výběrem trenéra Jaroslava Šilhavého. První vzájemné utkání v Praze skončilo remízou 2:2. Švýcaři prohráli i třetí utkání v Lize národů.

Ve skupině B Švédsko doma podlehlo Srbsku 0:1. V nastavení prvního poločasu rozhodl o vítězství účastníka podzimního světového šampionátu Jovič. Norsko doma remizovalo se Slovinskem bez branek, přestože hosté hráli od 63. minuty bez vyloučeného Blažiče.