Monako - PSG 3:1Bez Mbappého a Messiho to nešlo. Monako obralo lídra francouzské ligy

Vedoucí tým francouzské fotbalové ligy Paris Saint-Germain nestačil bez zraněného Kyliana Mbappého a Lionela Messiho na Monako, se kterým prohrál 1:3. Výhru domácích zařídil francouzský útočník Wissam Ben Yedder, který vstřelil dvě branky a na třetí přihrál.

Wissam Ben Yedder dává jeden z gólů Monaka.

PSG po vypadnutí v osmifinále Francouzského poháru s Marseille prohrál i v lize. Skóre zápasu otevřel již ve čtvrté minutě Golovin. O 14 minut později udělal mladý obránce hostů Bitshiabu chybu v rozehrávce, kterou potrestal Ben Yedder a Monako vedlo již o dvě branky.

Ve 39. minutě se po Bernatově křížné přihrávce prosadil do prázdné branky šestnáctiletý Zaire-Emery, Monako však odpovědělo ještě před koncem poločasu. Ben Yedder se trefil již počtrnácté v tomto ročníku a společně s Balogunem z Remeše vede tabulku střelců.

Paris Saint-Germain je dál na prvním místě s náskokem pěti bodů na Marseille, které ve zpožděném duelu porazilo Clermont 2:0. Hrát se začalo o téměř hodinu později oproti původnímu plánu kvůli incidentům okolo stadionu. Policisté proti výtržníkům zasahovali s pomocí slzného plynu.

Francouzská fotbalová liga - 23. kolo:
Monako - Paris St. Germain 3:1 (18. a 45.+2 Ben Yedder, 4. Golovin - 39. Zaire-Emery),
Clermont - Marseille 0:2 (44. z pen. a 81. Sánchez)