Brestois - PSG 1:2Mbappé rozhodl v poslední minutě o výhře PSG

Kylian Mbappé po spolupráci s Lionelem Messim rozhodl ve 27. kole francouzské fotbalové ligy o vítězství Paris St. Germain na hřišti Brestu 2:1. Obhájce titulu má jedenáctibodový náskok na druhou Marseille, která se v neděli utká se Štrasburkem.

Útočník PSG Kylian Mbappé slaví svůj last minute gól v Brestu.

V prvním poločase byl nejvíce aktivní záložník Soler. Jeho první pokus v úvodu zápasu ještě domácí brankář vyškrábl na břevno, ve 37. minutě už ale na jeho dorážku nestačil. Outsiderovi se podařilo vyrovnat ještě před přestávkou, Honorat z protiútoku zakončil pod břevno.

Brest bránil s velkým nasazením, přesto nakonec Pařížanům podlehl. V poslední minutě základní hrací doby poslal Messi do samostatného úniku Mbappého a francouzský útočník po kličce gólmanovi zakončil do prázdné branky.

Kylian Mbappé se raduje s Lionelem Messim.

PSG zvítězil v prvním duelu po středečním vyřazení z Ligy mistrů a prodloužil sérii výher v domácí lize na čtyři utkání.