Rennes - PSG 1:0Trápení Messiho a spol. PSG podlehlo Rennes, v lize prohrálo druhé z posledních tří kol

Fotbalisté Paris St. Germain podlehli v neděli Rennes 0:1 a ve francouzské lize prohráli druhé z posledních tří kol. Obhájce titulu vede tabulku jen o tři body před Lens.

Reakce Lionela Messiho z PSG po ikasovaném gólu na hřišti Rennes.

V základní sestavě Pařížanů nastoupili Messi a Neymar, další hvězdný útočník Mbappé až po necelé hodině hry. Vítězství domácích vystřelil v 65. minutě Traoré. Svěřenci trenéra Galtiera nebodovali podruhé v ligové sezoně, Rennes se naopak dotáhlo na čtvrté Monako.

Knížecí tým rozstřílel Ajaccio 7:2, pět branek vstřelilo už v prvním poločase, přičemž Ben Yedderovi stačilo na hattrick pouhých 14 minut. Po přestávce se za domácí dvakrát prosadil střídající Embolo.

Montpellier podlehlo Nantes 0:3. Kvůli výtržnostem fanoušků byl duel v úvodním dějství přerušen. Domácí navíc dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.

Francouzská fotbalová liga - 19. kolo
Lille - Troyes 5:1 (16. a 47. Bayo, 45.+2 a 88. David, 75. Virginius - 66. M. Baldé)
Angers - Clermont 1:2 (80. Búfál - 40. Rashani, 47. Neto Borges)
Montpellier - Nantes 0:3 (45.+13 Girotto, 81. Mohamed, 84. Blas)
Remeš - Nice 0:0
Toulouse - Brest 1:1 (65. Abúchlál - 18. Mounié)
Monako - Ajaccio 7:1 (21., 29. a 35. z pen. Ben Yedder, 63. a 89. Embolo, 2. Disasi, 6. Diatta - 11. Bilajlí)
Rennes - Paris St. Germain 1:0 (65. Traoré)