Hlavní obsah

Fotbalisté Trinidadu postoupili do další fáze kvalifikace MS

23. 6. 2008 9:12

balisté Trinidadu a Tobaga zvládli odvetu s Bermudami a odvrátili hrozbu vyřazení z boje o postup na mistrovství světa v roce 2010. Po domácí porážce 1:2 v úvodním duelu v neděli vyhráli na soupeřově půdě 2:0, postoupili do další fáze kvalifikace zóny CONCACAF a udrželi šanci na druhou účast na světovém šampionátu za sebou.

Článek

Trenér vyřazeného týmu Kenny Thompson byl rozhořčený kvůli druhé brance hostů. Stern John totiž hlavou vstřelil postupový gól po standardní situaci ve chvíli, kdy střídající hráč Bermud Kwame Steede teprve přicházel od postranní čáry do hry.

"Hráč Trinidadu neuvěřitelně rozehrál přímý kop ve chvíli, kdy ještě náš hráč ani nevkročil na hřiště. A nemohli jsme uvěřit, že to rozhodčí povolil. To byl rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem," láteřil Thompson, jehož svěřenci za celý zápas takřka nevystřelili na branku.

Výsledky:
Bermudy - Trinidad a Tobago 0:2, první zápas 2:1, postupuje Trinidad a Tobago; Nizozemské Antily - Haiti 0:1, první zápas 0:1, postupuje Haiti; Kuba - Antigua a Barbuda 4:0, první zápas 4:3, postupuje Kuba; Guyana - Surinam 1:2, první zápas 0:1, postupuje Surinam; Barbados - USA 0:1, první zápas 0:8, postupují USA.

Reklama

Související témata: