Hlavní obsah

Hvězdný agent Raiola podstoupil operaci, podle některých médií je jeho stav vážný

13. 1. 2022 15:14

Známý fotbalový agent Mino Raiola musel podstoupit ve středu operaci. Podle italského deníku La Gazzetta dello Sport není jasné, v jakém stavu zástupce největších hvězd světového fotbalu je. Některé zdroje tvrdí, že operace byla náhlá a naléhavá a Raiolův stav je poměrně vážný. Čtyřiapadesátiletý podnikatel nicméně zůstává po blíže nespecifikovaném zákroku v jedné z milánských nemocnic a je pod dohledem lékařů.

Foto: Profimedia.cz

Italský fotbalový agent a podnikatel Mino RaiolaFoto: Profimedia.cz

Článek

Italský agent, který zastupuje například Zlatana Ibrahimovice, Erlinga Haalanda, Gianluigiho Donnarummu, Paula Pogbu a další, zůstává v nemocnici San Raffaele v Miláně.

Podrobnosti ohledně jeho stavu nejsou známy a informace italských médií se různí. Raiolův twitterový účet informaci o zákroku v plné narkóze ještě během středečního dne potvrdil, o naléhavou operaci se ale prý jednat nemělo.

Raiola patří ke kontroverzním postavám světového fotbalu. Jeho mnohdy provokativní názory a kroky často plní stránky sportovních deníků napříč světem.

Foto: Twitter

Mezi fotbalisty v portfoliu slavného agenta Mina Raioly patří třeba i hvězdný norský útočník Erling Braut HaalandFoto: Twitter

Nepřehlédnutelná postava fotbalového byznysu je ovšem také vynikajícím obchodníkem a tvrdým vyjednavačem, mezi jehož klientelu patří největší fotbalová esa současnosti. Jeho majetek se odhaduje na 85 milionů dolarů (téměř dvě miliardy korun).

Reklama

Sdílejte článek