Argentina - Estonsko 5:0Neskutečný Messi! Argentinec vstřelil všech pět gólů při výhře nad Estonskem

Hvězdný kapitán argentinské fotbalové reprezentace Lionel Messi poprvé v národním týmu vstřelil pět gólů v jednom zápase a zařídil vítězství 5:0 nad Estonskem v přípravě ve španělské Pamploně.

Argentinský fotbalista Lionel Messi slaví branku s Ángelem Di Maríou. Archivní foto

Messi otevřel skóre v osmé minutě z penalty a v závěru úvodního poločasu zvýšil na 2:0. Útočník Paris St. Germain završil hattrick ve 47. minutě a svou show završil dalšími dvěma brankami v 71. a 76. minutě. Historicky nejlepší střelec argentinské reprezentace si polepšil na 86 gólů ve 162 zápasech.

Čtyřiatřicetiletý Messi skóroval pětkrát v jednom duelu podruhé v profesionální kariéře. Předtím se mu to povedlo v březnu 2012 v barcelonském dresu při triumfu 7:1 nad Leverkusenem v Lize mistrů.