Hlavní obsah

Pozastavoval se nad Limberským, sám řídil opilý. Také Švancara má průšvih

9. 10. 2015 15:48

V roli spolukomentátora televizních přenosů z nejvyšší fotbalové soutěže se pozastavoval nad nedávnými činy plzeňského Davida Limberského, a přitom sám už měl v té době máslo na hlavě. Bývalého ligového útočníka Petra Švancaru přistihla policejní hlídka začátkem září ve Sportovní ulici v Brně ve voze Škoda Superb s 0,99 promile alkoholu v krvi. Nezpůsobil žádnou dopravní nehodu ani škodu.

Foto: Václav Šálek, ČTK

Petr Švancara s mercedesem, který dostal na červnové rozlučce s kariérou za Lužánkami. Ilustrační snímek.Foto: Václav Šálek, ČTK

Článek

I tak ale především v Brně populárnímu Švancarovi, který se postavil do čela snah o vybudování nového stadiónu za Lužánkami, hrozí mastná pokuta a odebrání řidičského průkazu. „Jedna promile je hranice, kdy jde ještě o přestupek, a nikoli trestný čin. Hrozí za něj zákaz řízení na půl roku až rok a finanční postih ve výši od 2500 do 20 000 korun," informoval brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.

O Švancarovi, který se v červnu vzpomínkovým utkáním na legendárním, avšak roky chátrajícím starém zalužáneckém stadiónu oficiálně rozloučil s fotbalovou kariérou, se v posledních dnech spekuluje v souvislosti s jeho možným nástupem do managementu prvoligové Zbrojovky, v čemž mu dosud bránily spory se sportovním ředitelem brněnského klubu Kudelou. Ten však svoje působení v Brně tento týden po dohodě s vedením ukončil.

Plzeňský Limberský nedávno řídil vůz, s nímž pod vlivem alkoholu havaroval, za svůj čin se omlouval, nicméně pak při utkání přišel s kontroverzní oslavou, kdy točil pomyslným volantem.

Reklama

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?

Nejnovější články