Hradci pomohl odvrátit vyřazení z poháru gól brankáře Stejskala

Fotbalistům druholigového Hradce Králové pomohl v pohárovém utkání s divizními Slatiňany odvrátit vyřazení gól brankáře Jana Stejskala. Český reprezentant do 21 let v nastavení vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do prodloužení. V něm favorit dokonal obrat z 0:2 a postoupil po výhře 4:2.

Fotbalisté druholigového Hradce Králové postoupili do 2. kola MOL Cupu, když na hřišti divizních Slatiňan vyhráli 4:2 v prodloužení.

S Hradcem to přitom nevypadalo vůbec dobře, protože po úvodní brance Tomáše Váchy zvýšil v 75. minutě na 2:0 pro domácí Jindřich Václavek. Vzápětí ale snížil Jakub Martinec a ve třetí minutě nastavení přišla velká Stejskalova chvíle. Gólman hostů se vydal do útoku a po rohovém kopu vyrovnal.

V prodloužení měl Hradec navrch a o jeho postupu rozhodl v 97. minutě René Kropáček. V samém závěru přidal čtvrtou branku favorizovaného týmu Otto Urma.